WERKING

Jaarlijks bezorgen oud-leerlingen en sympathisanten ons de financiële middelen om projecten van priesters en ontwikkelingshelpers in Derde Wereldlanden te steunen. Allen zijn oud-leerlingen van het Klein Seminarie te Roeselare. Aandachtspunten zijn in het bijzonder vorming en onderwijs, landbouw en economische initiatieven. Reeds meer dan 25 jaar actief. Het Lievens-Vynckefonds groeide vanuit het Klein Seminarie te Roeselare en bestaat sinds 1982. Het werd opgedragen aan Constant Lievens en Amaat Vyncke. Beiden waren oud-leerlingen uit de tweede helft van de Negentiende Eeuw. Het Lievens-Vynckefonds neemt zich voor om na het overlijden van haar stichter in 2006 met uw steun verder te werken. Zo proberen wij overal ter wereld de noden te lenigen waar oud-leerlingen werkzaam waren of nog steeds zijn.

LEDEN

Peter Bentein – Koekelarestraat 15, 8610 Kortemark – peterbentein@skynet.be
Alain Cobbe – ‘t Motje 17, 8800 Roeselare – info@immopouille.be
Geert Coghe – Stationsstraat 55, 8020 Oostkamp – geertcoghe@telenet.be
Carine Lievens-Dedier – Fabrieksweg 5, 8890 Moorslede – carine.dedier@telenet.be
Jean-Marie De Meester – Tulpenstraat 15, 8800 Roeselare – j-m.de.meester@pandora.be
Luc Foulon – Jffr. Lamotestraat 46 B 21, 8800 Roeselare, tel 051 69 07 43 – luc.foulon@telenet.be
Bart Geryl – Zuidstraat 27, 8800 Roeselare – bart.geryl@gmail.com
Wilfried Lachat – Zilvermolenstraat 7, 8800 Rumbeke – wilfried.lachat@skynet.be
Bart Vercruysse – Koestraat 223, 8800 Rumbeke – bavercru@telenet.be
Jean-Pierre Vyncke – Noordstraat 70, 8800 Roeselare – jean-pierre@vyncke-daels.be